ЗА ЗАПРОШЕННЯМИ  ВЖЕ ЗНАЙОМИХ  ЇМ  СІМЕЙ

Публікації Трибуни Праці

 

Війну кожен переживає по-своєму. Її відлуння щодня – й у рефлексії непересічних жителів громади. Адже неочікувані варварські страхіття – це глибокий слід в душі кожного українця. Але найвразливіша  категорія  – діти. Їхня далеко несформована психіка не в спромозі балансувати не тільки в період військової окупації, а й після неї. Про це свідчать звернення жінок до психолога нашого Центру, про це постійно говорять між собою матері.

Про дітей, які свого часу відпочивали за кордоном, не забули сім’ї, які їх  приймали. Це вони, за допомогою іспанських асоціацій «EsPerTu», «ChernobilenLagunak», португальської «LibertySeguros. Aclis»надсилали запрошення на приїзд до себе дітям, яких знали, до яких прикипіли їхні серця.

Перший «пробний» автобус поїхав до Сан-Себастьяна. Для того, аби зібрати дітей, фахівцю із соціальної роботи ЦСПР Інні Шеремет довелось об’їхати майже половину нашої Іванківської територіальної громади. Проблемами були як відсутність мобільного зв’язку, так і відсутність сімей дома.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Галина БАБИЧ,

директор Іванківського центру

соціально-психологічної реабілітації.

Залишити відповідь