ЖУРНАЛІСТИ ВАЖЛИВІ!

Публікації Трибуни Праці

 

 

Так голова НСЖУ Сергій Томіленко часто завершує свої виступи на різних форумах. Нещодавно ці його слова прозвучали і на глобальній конференції ЮНЕСКО. «Для українських журналістів сьогодні дуже важлива допомога міжнародної спільноти, – наголошував там очільник Національної спілки журналістів України. – Ми сподіваємось на впровадження спеціальних програм їх економічної підтримки…».

Разом з тим, Сергій Антонович, діючи за принципом «На Бога сподівайся, а сам не зівай», шукає різні можливості, аби допомогти редакціям ЗМІ, що постраждали під час російської воєнної агресії в Україні. Зокрема, тим, які пережили тимчасову окупацію рашистів і після звільнення територій швидко відновили випуск своїх ЗМІ.

Один з прикладів такої його активної діяльності – наша Іванківська «Трибуна праці». Котра стала виходити майже одразу, як відновилися в нас після деокупації електропостачання та мобільний зв’язок з інтернетом. Незважаючи на те, що рашисти вдерлися (через вікно – як справжні злодії!) в нашу редакцію і викрали всю наявну там оргтехніку – комп’ютери, ноутбуки та ін.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.

Залишити відповідь