Герої не вмирають! Вони захищають Україну з небес!

Публікації Трибуни Праці

 

У перші хвилі мобілізації 2014-2015 рр. немало наших земляків без вагань стали на захист суверенітету та незалежності України, гідно виконавши свій патріотичний обов’язок у зоні проведення АТО.

Повномасштабне вторгнення рашистів знову змусило їх боронити неньку-Україну. Як самовіддані патріоти, кожен на своєму місці робив усе, що міг. Хтось повернувся до своєї військової частини, щоб зі зброєю в руках давати відсіч ворогу. Хтось передавав дані про рух ворожої техніки в ЗСУ, перебуваючи вдома.А хтось партизанив у тилу ворога. Їх всіх особливо боялися рашисти. Бо вони мали військовий досвід. Бо були готові на все заради перемоги.

Дякуємо вам, Воїни світла! Найвищу ціну ви заплатили  за волю України. Поки б’ються наші серця, ми пам’ятатимемо про Вас.

Герої не вмирають! Вони захищають Україну з небес!

Василь Саченко народився у Прибірську. Був найменшим сином у багатодітній родині. Весною 2015 року 22-річнимюнаком був призванийвійськкоматом для участі в АТО. Не дивлячись на те, що після армійської служби мав звання рядового солдата, ще на полігоні був призначений інструктором з підготовки особового складу.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

На знімку: Василь Васильович САЧЕНКО (24.08.1992 – 01.04.2022).