ОПУБЛІКОВАНО В ЛИТОВСЬКИХ ЗМІ

Публікації Трибуни Праці

 

Це фото зроблено в нашій селищній раді. Група старост деяких округів Іванківської ОТГ тримають в руках газету «Ми з України» – спільний проєкт Національної спілки журналістів України та Спілки журналістів Литви. Ми розповсюдили її серед земляків, які за час окупації нашого краю рашистами спрагли за правдивим друкованим словом, за об’єктивною інформацією про хід боротьби з агресором – на противагу різним фейкам, котрі розповсюджують рашисти, ведучи ще й  інформаційну війну – за розум і душі українців.

Світлина опублікована з моїм також коментарем у кількох литовських медіа. Тамтешнім журналістам виявились близькими мої думки стосовно такого успішного  проєкту. Ось як повідомив про це телеграм-канал НСЖУ «SPILKA Nevs»:

«У литовських медіа публікують інформацію про вихід спільної народної газети, яку створили Національна спілка журналістів України та Литовська спілка журналістів. Цитують керівників Спілок Сергія Томіленка та Дайнюса Редзявічуса, а також редактора газети з Іванкова Павла Смовжа, який був під окупацією росіян. Павло Смовж, даючи оцінку цьому спільному українсько-литовському проєкту, зазначає, що “об’єктивна, виважена в ній інформація про ситуацію в різних регіонах нашої країни, про волонтерську діяльність, різне ставлення людей до подій, актуальні поради – все це сьогодні елементи інформаційної війни. У якій ми обов’язково переможемо!».

Як засвідчують відгуки про поширену й на Іванківщині газету «Ми з України», такі спільні видання ( у Литві вона видрукувана, звичайно ж, литовською мовою) в нинішній ситуації дуже потрібні. Правду про війну, яку розв’язала РФ в Україні, має знати весь цивілізований світ. І ми, журналісти, зобов’язані доносити цю правду до людства.

Павло СМОВЖ.