«Пересвіт» – небесний воїн полку «Азов»

Публікації Трибуни Праці

 

Події на Майдані справили глибокий вплив на Миколу. З початком АТО він не зміг стояти осторонь. Будучи студентом, розставив свої пріоритети як небайдужий громадяни і справжній патріот: спочатку Україна, її воля та незалежність. Тому, ще навчаючись на факультеті «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини» в Київському університеті імені Бориса Грінченка, пішов захищати Батьківщину.

Про своє рішення ні батькам, ні брату не сказав. Мама випадково побачила сина у новинах по телевізору, і це був справжній шок…

Микола Клименко обрав службу у безстрашному полку «Азов» Нацгвардії України, так як саме він найбільше відповідав світогляду та духовним цінностям хлопця. Проте навчання продовжив. Бійцю, який приїжджав складати сесію із зони бойових дій, викладачі йшли назустріч: частину заліків ставили «автоматом». А ще й тому, що спорт у житті Миколи займав дійсно важливе місце.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

На знімках: Микола КЛИМЕНКО (20.03.1995 – 15.03.2022); його батько Олег Вікторович; після отримання нагород з рук президента України В. Зеленського. Світлана Клименко – друга зліва. До речі, на цьому знімку крайня справа серед нагороджених – ще одна наша землячка: Марія Адаменко, старша медсестра Іванківської ЦРЛ. Їй присвоєно почесне звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України».

Людмила ШЕЛЕСТ,

заступник директора Іванківського центру

соціально-психологічної реабілітації.