Перший етап акції завершили

Публікації Трибуни Праці

Вона, ця акція, не планувалась аж настільки масштабною, якою вийшла. І це чудово, що стала справді масовою і результативною!

Спочатку було моє прохання, розміщене   в одній з фейсбучних українських квіткових груп. Просила подарувати  квіти для висадження в Іванкові на так званій клумбі, де наше «Яйце життя». Ну деякі люди і відгукнулись: надіслали на моє ім’я 43 кущі троянд. Згодом  стало  зрозуміло: сама  з цим  задумом не впораюсь. Тож розмістила пост про задуману  акцію в  групі «Іванків оголошення». І немало людей теж відгукнулись: почали пропонувати квіти і допомогу.

Про безпеку. Але виникло питання безпеки, адже на цьому місці йшли запеклі бої. Два рази військові сапери проводили перевірку, вдруге – за моїм наполегливим проханням. Й обидва рази я була там присутня. Особисто потім спілкувалась з керівниками служби ДСНС. Всі дали добро на проведення робіт і тільки після цього ми прийшли туди працювати.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.На знімках: так було тут торік, а так – у квітні ц.р. після втечі ворога (4 стор.). А ось така картина – нещодавно, під час нашої акції.

Наталія ГЛУХІНЧУК,

підприємець, смт Іванків.

Фото Павла СМОВЖА й автора.