Основне слово – за державою

Публікації Трибуни Праці

 

ДЕЩО  ПО  ВІДБУДОВУ Й РЕМОНТ ПОШКОДЖЕНОГО  ЖИТЛА

У цьому напрямі ми проводимо відповідну роботу на території нашої ОТГ. Зокрема, збираємо  необхідні документи:  дефектні акти, розробляємо проєктно-кошторисну  та іншу потрібну  документацію. Таким чином закриваємо повністю оформлення всіх незначних пошкоджень будівель і соціального призначення, і приватних. (А лише останніх – 1300…). На всю цю роботу  нам потрібно, як засвідчили розрахунки, близько 29 млн. грн – сума, на сьогоднішній день не підйомна для селищного бюджету.

Ці документи направляємо у департамент регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації, звідки вони підуть у профільне міністерство. Далі слово – за державою.

Станом на сьогодні ніяких відшкодувань з боку державних інституцій немає. Але і в цьому напрямку працюють волонтери. Наприклад, у Варівську вже накрито 15 будинків. Необхідні роботи виконують бригади, направлені до нас  різними релігійними громадами з Київської області, що відгукнулися на нашу біду. Це буде абсолютно безкоштовно для постраждалих. Адже вони приїжджають з необхідними будматеріалами, в т.ч. шифером.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна СВИРИДЕНКО,

голова Іванківської селищної територіальної громади.

 

Залишити відповідь