ТРИВАЄ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

Публікації Трибуни Праці

 

 

Основна причина лісових пожеж – необережне поводження з вогнем та нехтування правилами пожежної безпеки. Часто лісові пожежі виникають з вини людини, яка кинула недопалок чи сірник. Висока температура повітря, сильні пориви вітру, що швидко поширюють полум’я великою територією, сприяють виникненню та поширенню пожеж у літній період.

Під час воєнного стану – це ще  й додаткова небезпека. Адже наслідки ворожої агресії несуть загрозу як для людей, так і екосистем: зберігається висока ймовірність знаходження боєприпасів, що не здетонували, безліч інших прихованих вибухонебезпечних  предметів, зокрема,  «розтяжок».

Крім того,  з метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків, на період воєнного стану встановлена повна заборона відвідування лісових масивів цивільним населенням. (Відповідно до пункту 3 Указу Президента України від 24.02.2022 N°64 “Про введення воєнного стану в Україні”, пункту 25 частини 2 статті 15 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” від 12.05.2015 N°389-VIII, а також  п. 8 ст. 31, ст. 88 Лісового кодексу України).

Лісівники ДП «Іванківський лісгосп» звертаються до всіх громадян: дотримуйтеся правил пожежної безпеки! Якщо ж ви виявили загоряння в лісових насадженнях та на землях, що безпосередньо примикають до лісових масивів, терміново повідомте про це за номером 101 або оперативного чергового ДП «Іванківський лісгосп» – 067-624-13-30

Будьте уважні та обережні! Не провокуйте пожежі в екосистемах!

Костянтин МАРЧУК,

головний лісничий ДП «Іванківський лісгосп».

Залишити відповідь